navigatie overslaan
Theater

Stadsgehoorzaal: Inleiding Perfect Girl

Voor een exclusief kijkje achter de schermen bij Mevrouw Ogterop ben je van harte welkom bij een voorgesprek voorafgaand aan de voorstelling Perfect girl. Mara van Vlijmen is de eindregisseur van de voorstelling en vertelt over het maakproces van Perfect Girl. Ze gaat in gesprek met theatermaker Mariella van Apeldoorn.
Van het allereerste idee tot het uiteindelijke resultaat nemen zij je mee in de artistieke en inhoudelijke keuzes die onderweg zijn gemaakt. Het voorgesprek biedt een verdiepende en toegankelijke introductie op de voorstelling en verrijkt je theaterbezoek. Uiteraard is er ook ruimte voor het stellen van vragen.

 

Ben je benieuwd hoe een theaterproductie tot stand komt? Kom dan naar het inspirerende voorgesprek voor de voorstelling Perfect Girl! Mara van Vlijmen, de eindregisseur, en theatermaker Mariella van Apeldoorn delen hun creatieproces met je. Van het eerste idee tot het eindresultaat: ontdek de artistieke en inhoudelijke keuzes die ze hebben gemaakt.

Dit voorgesprek biedt een unieke kijk achter de schermen en verrijkt je bezoek aan de voorstelling. Er is ook ruimte voor vragen, dus kom gerust met al je curiositeit. Een perfecte manier om je voor te bereiden op een avond vol theatergenot!

Wanneer

-